Maçka Vip Escort Bayan Banu

Koyu Göz Altlarınızdan Makyaj ile Kurtulun! Uyku bozuklukları ve yanlış beslenme özellikle göz altı torbalarının oluşmasına zemin hazırlar. Cildinizi susuz bırakmamalı ve nem kaybı yaşamamak için göz kremleri kullanmalısınız. Göz altlarınıza kapatıcı kullanıyorsunuz fakat bazı ipuçları ile gözlerinizi pürüzsüz gösterebilirsiniz. Gözlerinizin daha genç görünümünü sağlamak için içten doğru şekilde beslenmeli ve makyajınızı doğru yapmalısınız.

Koyu Göz Altlarınızdan Makyaj ile Kurtulun!

Göz altları için ilk olarak aydınlatıcı noktalar kullanmalısınız. Elmacık kemiklerinizin üzerine sarı tonlu kapatıcı uygulayın. Göz altlarınıza şeftali tonlu kapatıcı sürün. Asıl aydınlatma işleminde ise alt kirpiklere beyaz far ya da eyeliner sürün. Fırça ile yedirmeniz gerekir. Alt ve üst kirpiklere birinci maskarayı sürün. İnce tarak ile tarayın ve daha sonra son kez maskara ile tekrar geçin.

Göz altı torbalarınız olduğu zaman yaşınızdan daha büyük gösterirsiniz. Yeşil çay ya da buz ile torbalarınıza devamlı pansuman yapın. Patates dilimlerini buzluğa atın. Göz altlarınıza patatesi 5 dakika tutun. Düzenli yaparak, torbalarınızın önüne geçmeniz mümkün. Basit ve evde bulacağınız maskeler ile her zaman canlı gözlere sahip olabilirsiniz.

Yorum Yazabilisiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!