Trabzon Balıketli Escort Bayan Gözde

Makyajın Kalıcı Olmasını Nasıl Sağlarsınız? Doğru makyaj teknikleri ile kalıcı makyajı keşfedebilir ve her zaman bakımlı kalabilirsiniz. Titizlikle yapacağınız makyaj her zaman önemli. Dudaklarınıza ruj sürmeden önce mutlaka pudralayın. Rujun etkisini artırır. Denize girerken akmayan far ve rimel uygulamanız gerekir. Sahilde kesinlikle pudra kullanmayın. Yüzünüzde makyaj var ve siz tazelemek istiyorsunuz. İlk olarak yüzünüzün tamamına pudra uygulayın ve sonra makyajınızı yapın.

Makyajın Kalıcı Olmasını Nasıl Sağlarsınız?

Kapatıcının kalıcı olmasını istiyorsanız, bir süngeri buzdolabına koyup az miktar soğutun. Soğuduktan sonra ıslatın ve iyice sıkın. Kapatıcı uygulamadan önce yüzünüzde gezdirin ve daha sonra kapatıcı sürün. Pudra görünümünü yok etmek için özellikle pudrayı sürdükten sonra kuru bir süngeri yüzünüzde gezdirin.

Rimelin dayanıklı olması için rimeli sürdükten sonra kirpiklerinizi fırçayla tarayın. Göz farı yerine renkli allıklar uygularsanız, far daha kalıcı olur. Parlak farlar çabuk uçar. Göz kalemlerinizi kaliteli seçmelisiniz. Yağlı göz kalemlerinin kalıcı süresi uzundur. Spor yaparken makyaj yapıyorsanız, pudra içerikli makyaj malzemeleri tercih edin. Dikkat ederek makyajınızı yaptığınız zaman gün içinde çok rahat olursunuz.

Yorum Yazabilisiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!