Trabzon Escort bayan Begüm

Mor Halkaları Gizlemek İçin

Nemlendirici uygulayın ve emilmesini bekleyin. Ten rengine çok yakın bir kapatıcıyı gözaltı bölgesine uygulayın. Yüzünüzdeki diğer kısımlara herhangi bir fondöten sürebilirsiniz. Pastel tonlardaki bir farı göz kapaklarından kaş dibine kadar yayın. Kirpik altlarına ters renklerdeki farı kalın bir biçimde sürün. Gözaltına kalem çekin ve rimelle son rötuşları uygulayın. Dikkati dudaklarına çekin. Bunun için kırmızı rengi kullanmaktan çekinmeyin.

Yüzünüzde Ben Varsa

Nemlendirici uygulayın. Benler hariç tüm yüzünüze fondöten uygulayın. Göz kapaklarına açık tonlardaki farı sürün. Kirpik diplerine kullandığınız far tonunun biraz koyusunu uygulayın. Allık sürün. Tercihen pembe ve tonlarını uygulayın. Pastel renklere sahip rujunuzu sürün. Eğer benlerinin görünmesini istemiyorsanız, fondöteni bütün yüzünüze uyguladıktan sonra, cilt tipine ve rengine uygun bir pudra ile yüz rengini sabitleyin.

Gözlük Takıyorsanız

Gözlük kullananlar, göz makyajı yapamadıklarından ya da yaptıkları makyajın pek etkili olmadığından yakınırlar. Yanlış! Güzellik ürünlerini doğru kullandığınız takdirde hiç bir şey cazibenize gölge düşüremez… Öncelikle her zamanki gibi yüzü nemlendiriyoruz ve bir müddet bekliyoruz. Bütün yüzü alacak şekilde fondöten uyguluyoruz. Farı göz kapağının her bölgesine yayın. Üç ton koyusunu gölgelendirmek için kullanın. Gözlük kullananlar pastel renkleri tercih etmelidir. Ağır renklerden kaçınılmalıdır. Kirpik diplerine incecik bir kalem çekin. Bu şekilde daha derin bakışlar yakalamış olursunuz. Şeftali tonlarındaki allığı elmacık kemiklerine uygulayın. Pastel tonları çok yoğun kullandığımız için dudaklarda cesur renkleri kullanmaktan çekinmeyin.

Doğal güzellik ürünleri kullanarak yaptığınız bu makyaj seanslarından sonra karşındaki kişiyi bayıltmak sizin elinizde. Cazibenizi kullanmaktan hiç çekinmeyin! Bugün farklı bir gün ve siz her zamanki siz değilsiniz…

Güzel günlerde daha özel görünmek hiç de zor değilmiş değil mi?

Yorum Yazabilisiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!