Trabzon Escort bayan Betül

Daha özel yerler için daha koyu renk rujlar kullanabilirsiniz. Bu sizin seksiliğinizi artırarak tüm dikkatlerin size yönelmesini sağlayacaktır. Ayrıca rujun renginin bütün makyajınızla uyumlu olmasına da dikkat edin. Bazen kadınlar bu tip yanlışlara düşebiliyor. Bir yandan kıyafetinizi düşünerek bir diğer yandan makyajınızın bütünlüğünü önemseyerek seçilmiş bir ruj sizi oldukça hoş gösterecektir. Tüm bunlara ek olarak değinmek istediğim bir diğer nokta ise cilt renginize uygun tonlarda ruj almanız.

Her rengin farklı farklı tonlarında rujlar mevcut. Fakat her ton sizin ten renginizle bir uyum yakalayamayabilir. Kırmızı ruj size yakışabilir fakat bunun hangi ton olduğu oldukça önemlidir. Bu yüzden bir ruju satın alırken yalnızca rengini beğenerek almayın. Dudağınızda denemeden ruju kesinlikle satın almayın. Gelelim rujun nasıl sürülmesi gerektiğine. Açık tonlarda sürdüğümüz rujların sürülmesi daha kolayken koyu tonlarda bu iş biraz zorlaşabilir. İyi sürülmemiş koyu renk ruj oldukça kötü görünebilir. İşinizi daha da kolaylaştırması için kendinize bir ruj fırçası edinebilirsiniz. Emin olun rujun sürülmesi daha kolay olacaktır.

Sürme işlemine geçmeden önce ise dudaklarınız kuruysa eğer nemlendirici uygulayın. Bu rujun çatlak çatlak görünmesini engelleyecektir. Daha sonrasında rujunuzu bir ruj fırçası yardımıyla dudağınıza uygulayabilirsiniz. Yani yalnızca herhangi bir ruju alıp onu uygulamak yeterli değil. Bir ruj seçimi her türlü ayrıntıyı içinde barındırıyor. Bulunduğunuz ortamda şıklığı yakalamak istiyorsanız sizde bu küçük ayrıntılara dikkat etmelisiniz. Elbette işiniz doğru tonu bulmakla da bitmiyor.

Anlattığım şekilde ruju dikkatli bir şekilde uygulamalısınız. Dudağınızın kenarına taşmış bir rujla insanların içine çıkmak istemezsiniz. Bunun için özenli olun ve rujunuzu her zaman yanınızda bulundurun. Gün içerisinde rujunuzun silinebilir ve yarısı silinmiş yarısı duran bir rujla dolaşabilirsiniz. Bunun için her zaman rujunuzu tazeleyin.

Yorum Yazabilisiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!