Trabzon Escort Bayan Elif

Kaşlarımı Nasıl Kalınlaştırabilirim? Kaşlar yüzünüzün görüntüsünü ve bakışlarınızı oldukça etkilemektedir. Bu yüzden her kadın güzel ve sağlıklı kaşlara sahip olmak ister. Kaşlarınızın kısalığından ve kalınlığından şikâyetçi iseniz bugün size vereceğimiz birkaç ipucunu denemelisiniz.

Kaşlarımı Nasıl Kalınlaştırabilirim?

Kaşlarının uzamasını ve kalınlaşmasını isteyen bayanlar için ilk önerimiz, sıcak ağdaları ve cımbızı asla kaşlarınız için kullanmamalısınız. İkinci olarak A, C, B3 ve E vitaminlerini düzenli olarak almaya çalışmalısınız. Bu vitaminler vücudunuzdaki tüylerin daha hızlı ve daha sağlıklı uzaması için gereklidir. Üçüncü olarak günde en az 8 bardak su içmeyi sakın unutmayın. Ve son olarak bol lif içeren besinler ve sebzeler tüketmeye dikkat edin.

Kaşlarınızı kalınlaştırmak için; günde iki kere bir fırça ile kaş diplerinizden başlayarak kaşlarınızın uzama yönüne doğru kaşlarınıza masaj yapar gibi taramalısınız. Bir diğer doğal yöntem ise, bir parça pamuğa zeytinyağı ve Hint yağı, E vitamini ve vazelinden sadece bir tanesini sürerek kaşlarınıza düzenli olarak uygulayın. Bu sayede kaşlarınız hem gürleşecek hem de uzayacaktır.

Üçüncü ve son yöntem ise, badem yağını her gece yatmadan önce kaşlarınızın çıkış noktasından başlayarak kökten uca doğru sürebilirsiniz. Badem yağı saç ve kaşların kalınlaşması için oldukça kullanılan etkili bir yöntemdir. Ayrıca bir diş sarımsağı ikiye bölerek her gece kaşlarınıza sürmeniz de kaşlarınızın uzaması ve kalınlaşması için yararlı olacaktır. Zeytinyağını sürdükten sonra zeytinyağı ile kaşlarınıza güzelce masaj yaparak kaşlarınıza yağı yedirmelisiniz. Sabah kalktığınızda ise bol su ile temizlemelisiniz.

Yorum Yazabilisiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!