Trabzon Escort Bayan Kübra

Ivana Sert Göz Makyajı Nasıl Yapılır? Bildiğiniz gibi Ivana Sert genellikle aynı tür makyajla ekranlara çıkıyor. Ve tercih ettiği makyaj tipi de dumanlı göz makyajı ya da kırmızı efekt göz makyajı olarak biliniyor.

Ivana Sert Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

Simsiyah bir eyeliner ile göz kapağınızı tamamen boyayın ve daha sonra göz kapağınızdaki eyelinerı kaşlarınızın altına kadar yükselmeyecek şekilde dağıtın. Gözlerinize dumanlı ve buğulu etkiyi verecek olan asıl işlem budur.

Eyeliner ile komple boyadığınız göz kapağınızdaki netliği flulaştırın ve o gölgeli bakışları elde edin. Fakat işin bir de püf noktası var. Eyeliner, bildiğiniz üzere, yapışkan ve kolay dağılan bir ürün, bu yüzden göz çevrenize ya da kaş altınıza kadar yayılmaması için siyah bir far ile eyelinerı dağıttığınız bölgenin üzerinden geçerek eyelinerı sabitleyin. Yani eyelinerı dağıttığınız o bölgenin üzerine bir de siyah far uygulayınız.

Ivana Sert gibi güçlü bakışlara sahip olmak istiyorsanız bir de takma kirpiklerle göz makyajınızı desteklemeniz gerekecek. Kırmızı efekti Ivana Sert’in göz makyajındaki en dikkat çekici sır.

Farınızı da sürdükten sonra kırmızı ile siyahın bittiği yere minik dairesel hareketler yapın. Simsiyah bir kalem ile gözlerinizin içine kalem çekin. Daha sonra buğulu ifadeyi elde edebilmek için fırça yardımıyla bu kalemi dışarı taşırarak dağıtın.

Çektiğiniz siyah kalem ne kalın olsun ne de ince. Son olarak gözlerinize sürdüğünüz kırmızı tonunu göz içine ve kenarlara da hafifçe uygulamalısınız.

Yorum Yazabilisiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!