Trabzon Escort Bayan Sevcan

Ten Rengiyle Uyumlu Makyaj Önerileri, Makyaj bir bayanın bakımlı olmasını gösteren önemli detaydır. Ten renginize göre doğru makyajı yaparsanız cildiniz gün içinde çok doğal görünür. Doğru renkler her zaman önemlidir. Açık ten renginiz varsa cildinizin soluk görünümünü yok etmek için canlı renkleri tercih edin. Koyu tonlardan kaçının. Koyu renkler, cildinizi yorgun gösterir. Mavi, yeşil, turuncu renkler sizler için ideal. Fondöten renginde her zaman pembe tonlar sizleri canlı gösterir.

Ten Rengiyle Uyumlu Makyaj Önerileri

Teniniz buğday ise bronz her zaman sizleri daha canlı gösterir. Allığınızı bronz renkten yana seçin. Gözlerinizi de daha buğulu göstermek için hafif mercan yeşilleri kullanabilirsiniz. Esmer tene sahipseniz özellikle koyu tonları kullanacaksınız. Bordo ruj, esmer bir bayanın vazgeçilmez rengi. Koyu renklerde allık ya da koyu pembe her zaman cildi parlak ve canlı gösterir.

Cildinizle uyumlu renk tonlarıyla her zaman doğallığı bulursunuz. Güzel renk tonları ile davetlerinizde de doğal görünürsünüz. Yüz tipinize ve rengine uygun makyaj ile kendinizi her zaman bakımlı hissedeceksiniz. Doğallık bu sezon özellikle moda.

Yorum Yazabilisiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!