Trabzon Escort Bayan Ümran

Trend Oje Modelleri Bakımlı gözükmek isteyen kadınların, en çok önem verdikleri yerlerin başında, elleri ve ayakları gelmektedir. Ellerin bakımlı olması için manikür, ayakların bakımlı olması için de pedikür yaptırırız. Böylece düzgün şekil verdiğimiz el ve ayaklarımız, bakımlı hale gelir. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte, eller ve ayaklarda da renkli görüntüler ortaya çıkmaya başladı. Birbirinden renkli ojeler ile yazın el ve ayaklarınız şenlenecek. Bu senenin, Trend Oje Modelleri oldukça renkliler. Trend Oje Modelleri, pek çok desen de barındırmakta.

Trend Oje Modelleri

Bu sene, kıyafetin rengine göre oje sürme sıkıcılığından kurtuluyoruz. Kadınlar artık daha renkli olacak. Özellikle sıcak ve feminen renkler çok revaçta olacak. Geçen yıldan devraldığımız oje trendlerinden biri de, her tırnağa farklı oje sürmek. Bu yılda, bu renklilik devam etmektedir. Daha marjinal tarzı olan kadınların, vazgeçilmezleri arasında yerini almaya devam edecek. Canlı ve parlak renklerden oluşmayan kadınlar ise klasiğin şıklığına devam edecek. Bu tip kadınların tercihleri siyah, kırmızı ve beyazda yoğunlaşmaya devam ediyor. Bu renklerin avantajlarından biri de, her türlü kıyafet ile uyum içinde kullanılabilmesidir.

Bu senenin en çok kullanılacak rengi ise bordo olacak. Borda oldukça şık duran ve oldukça feminen hava katan bir renk. Bordonun yanında en çok kışında moda olan, metalik ve altın rengindeki ojeleri göreceğiz. Yazın bronz teniniz ile en iyi giden ojelerden biri de bunlar olacak. Ayrıca gece kıyafetleri ile de büyük uyum sağlayacaklar.

Yorum Yazabilisiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!