Trabzon escort İsteklerinde Başı Çeken Biriyim

Göz Altı Kapatıcısı Nasıl Sürülür? Gün içinde gözaltlarımızda meydana gelen renk farklılıkları, uykusuzluk ve yorgunluk belirtisi olan morluklar ve kahverengi görünüm hepimizi rahatsız eder. İşte bu rahatsız edici durumu ortadan kaldırmak için göz makyajı sırasında gözaltı kapatıcısı kullanılır. Aksi takdirde hem makyaj bütünlüğü sağlanmamış olur hem de olduğumuzdan daha yorgun ve daha yaşlı görünmemiz olasıdır. Fakat dikkat edilmesi gereken husus şudur ki; gözaltı kapatıcısı kırışıklıklarda birikme yapacağından yoğun kırışıklıklar için uygun değildir, kullanılmamalıdır.

Göz Altı Kapatıcısı Nasıl Sürülür?

Peki, Göz Altı Kapatıcısı Nasıl Sürülmelidir ki En İyi Sonuç Alınsın?

  • İlk dikkat edilecek husus gözaltı kapatıcısı seçimidir. Gözaltlarında morluklar ile yorgunluk belirtisi olan kahverengi görünümün en iyi şekilde kapatılabilmesi için açık tonlarda bir kapatıcı tercih edilmelidir.
  • Kapatıcının uygulanması sırasında ise yüzük parmağınızı kullanmalısınız. Çünkü yüzük parmağı gözaltlarına en iyi temas edilebilen parmaktır.
  • Bir diğer önemli husus; miktar. Gözaltı kapatıcısı çok az miktarda kullanılmalıdır. Çünkü çok fazla kullanıldığı zaman hem doğal olmayan bembeyaz bir görüntü ortaya çıkacak ve hem de gözaltındaki kırışıklıklar daha da belirginleşecektir.
  • Eğer gözaltı kapatıcısı uygulama işlemini parmağınız ile yapmak istemiyorsanız en uygun yöntem kapatıcıyı bir fırça ile uygulamaktır. İstediğiniz miktarda kapatıcıyı gözaltınıza sürdükten sonra bir fırça yardımıyla sürme işlemini tamamlayabilirsiniz.
  • Gözaltına kapatıcı sürmenin en doğru şekli ise uygulamaya göz çukurundan başlayarak dışa doğru sürmektir. Eğer bunun aksini yaparsanız yani dış kısımdan başlayıp içe doğru sürerseniz kısa bir süre sonra (yaklaşık 1-1 buçuk saat) gözaltlarınızdaki aynı sorun tekrar ortaya çıkacaktır.

Yorum Yazabilisiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!