Trabzon Escort Kız Vildan

Genç olmak çok büyük bir hazinedir. İnsan gençliğin kıymetini bilmelidir. Giyiminden, kuşamından, gezmesinden tozmasından, aldığından heyecandan her duygunun üst seviyede yaşandığı dönem genç bir dönemdir. Bu dönemi en güzel şekilde geçirip en güzel hatıralarla tamamlayabilmek yaşamın en güzel hediyedir.

Gençler genç gibi giyinmeli ışıl ışıl, cıvıl cıvıl, rengârenk giyinmeli genç kızlar. Bedenlerin içinde rahat edeceği her türlü ışıltılı, birbirinden güzel renklere sahip kıyafetleri üzerlerine yakıştırdıkları sürece genç kızlar kullanmalıdır. Renklerden siyah, kahve, gri tonlarından veya monoton bir ceket pantolon arasından kendilerini çıkarmalıdır. Onlara salaş kıyafetler, spor kıyafetler, rengârenk içinde birbirinden güzel çiçek desenleri olan kıyafetler yakışır gençliklerini yansıtır.

Genç kızlara giyim konusunda tavsiyeler şudur ki genç gibi giyinin. Genç kızlar vücuduna yakıştırdığı ten rengine, saç rengine yakışan renklerdeki birbirine uyumlu kıyafetleri tercih etmelidir. Tercih bir pantolon tunik olabilir, bir etek üstü sıfır kol bir tişört olabilir ama her ne olursa olsun öncelikle üstünüze yakışsın, sonrasında canlı renkler içersin. Canlı renkler gençleri gençliği ile daha çok bağdaştırıcı daha mutluluk hissi sağlamaktadır. Genç kızların kıyafet konusunda dekolte de aşırıya kaçmamalı önemlidir. Aşırıya kaçan her dekolte aslında görüntü çirkinliği oluşturmaktadır. Dekolte de aşırılık gençliğin masumiyetini bozmaktadır. Bunun yerine biraz daha masumane küçük detaylarla kıyafeti süslemek yolu tercih edilmelidir.

Yorum Yazabilisiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!