Trabzon Escort Kübra

Yorgun Günlerde Makyaj Nasıl Yapılır? Yorgun olunan günlerde gözaltı torbaları daha da belirginleşir ve gözaltı morlukları gün yüzüne çıkar ve bu durum da sizin yüz güzelliğinizi büyük oranda etkiler. Bu kötü görüntüyü önlemek için her zaman kullandığınız ten renginize en uygun fondötenin yanı sıra gözaltlarınız için daha koyu renkte bir kapatıcı tercih etmelisiniz.

Yorgun Günlerde Makyaj Nasıl Yapılır?

Koyu renklerin itici görüntüsü, şişlik ve morlukların geçirilmesi için kullanılır. Uyguladığınız koyu renk kapatıcının üzerine her zaman kullandığınız ten renginizdeki fondöteni uygulayabilir ve pürüzsüz bir cilt görünümüne kavuşabilirsiniz. Yorgun günlerinizde çok gerekmedikçe ağır makyaj yapmaktan kaçınmalı tercihinizi sadelikten yana kullanmalısınız. Yorgun günlerde daha canlı ve heyecanlı bakışlara sahip olmak çok kolay değil.

Bu yüzden göz pınarlarınıza beyaz kalem sürerek bu görünüşü yakalayabilir ve daha derin bakışlar elde edebilirsiniz. Aynı zamanda elmacık kemikleriniz üzerine süreceğiniz pembe ya da şeftali tonlarındaki bir allık sizin yorgun görüntünüzü alarak size canlı ve sıcak bir görünüm katacaktır.

Yorgun olduğumuzda yorgunluğumuz en çok gözlerimizden okunur. Bu nedenle gözaltı morlukları, halkalar ve şişlikleri gidermek için doğru ürünleri kullanmanız gerekir. Aksi takdirde yaptığınız onca makyaj boşa gidecek ve yorgun görüntünüz engellenemeyecektir. Yorgun günlerde göz farı seçiminizi aydınlık ve parlak mavi, yeşil ve lila gibi renklerden tercih ederek canlı bakışlar yakalayabilirsiniz.

Yorum Yazabilisiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!