Trabzon Fantezi Escort Bayan Vildan

Gece ve Gündüz Makyajı Nasıl Olmalı? Makyaj yapmak kolay ama özen gerektir. Cilt tipinize uygun ürünleri kullanmanız makyajınızın kalıcılığı açısından önemlidir. Makyaj yapılırken kalitesiz ürünler kullanılması cilt problemleri yaşamanıza neden olabilir. Bu nedenle makyaj malzemesi seçiminde bu konudaki uzman kişilerden yardım almanız sizin için faydalı olacaktır.

Gece ve Gündüz Makyajı Nasıl Olmalı?

Makyaj yaparken doğru makyaj teknikleri kullanılmalıdır. Her yüz şekline ve tipine göre makyaj teknikleri farklılık gösterir. Makyaj yaparken en çok dikkat edilmesi gereken noktalardan bir tanesi de gece ve gündüz makyajı farkının bilinmesidir. Çünkü gündüz makyajı hafif tonlarla yapılırken gece makyajı için daha koyu tonlarla yoğun bir makyaj yapılır. Makyaj yapılmaya başlanmadan önce yüze nemlendirici sürülerek cilt nemli bir hale getirilmelidir.

Nemlendiriciyi seçerken yağlı ciltler su bazlı ürünleri, kuru ciltler ise daha yoğun etkili nemlendiricileri tercih edebilirler. Nemlendiriciden sonra makyajının tabanını oluşturmak için fondöten uygulanmalıdır. Fondöten uygulaması makyajınızın akmasını engelleyerek kalıcı olmasını sağlayacaktır. Ardından bir koyu tonda seçeceğiniz pudrayla yüzünüzdeki ton farklılıklarını kapatabilirsiniz. Gece ve gündüz makyajının farklılıklarından en temeli far seçimidir.

Yorum Yazabilisiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!