Trabzon Fotomodel Escort Bayan Hale

Eyeliner’da Moda Kalın Sürüş, Makyaj dediğimiz vakit, ilk akla gelen bölge gözler oluyor. Gözlere, doğru bir biçimde uygulanan makyaj, kadınların olduğundan kat kat daha güzel gözükmesini sağlıyor. Lakin göz makyajı yapmak, oldukça zor. Bilinerek yapılması gerekiyor. Yoksa gözlerinizin şekli bozukmuş yanılsaması yaratacak bir makyaj yapabilirsiniz. Göz makyajı dediğimizde de, aklımıza ilk gelen eyeliner oluyor.

Bu sezon, Eyeliner’da Moda Kalın Sürüş. Peki, Eyeliner’da Moda Kalın Sürüş nasıl yapılmalı?

Eyeliner’da Moda Kalın Sürüş

Öncelikle gözlerinizi makyaja hazır hale getirmeniz gerekiyor. Çünkü makyajın dağılmaması gerekiyor. Eyeliner dağılırsa, oldukça kötü bir görüntü ortaya çıkar. Bu işlemi, kapatıcı yardımıyla yapabilirsiniz. Kapatıcıyı, göz kapaklarınıza sürerek, makyajın daha iyi emilmesini sağlayabilirsiniz. Daha sonra far bazınızı, fırça kullanarak gözkapağınıza sürün. Bu da, makyajın daha uzun süre dayanmasını sağlayacaktır. Sıra geldi, eyelinerı sürmeye. Eyeliner ile göz kapağınızın orta kısmına bir nokta koyun. Sonra, göz bebeğinizden bu noktaya kadar eyeliner çekin. İkinci kısım ise kuyruğa giden kısım. Orta kısımdan başlayarak, istediğiniz biçimde bir kuyruk yapabilirsiniz. Çizerken taşma meydana geldiyse, kulak temizleyicisine bir miktar krem sürüp, taşan yerleri temizleyin.

Kalın kuyruklu makyajınızda, bir cetvel yahut kredi kartından yararlanabilirsiniz. Özellikle elleri titreyenler, daha düz bir çizgi çizebilirler. Eyelinerdan sonra bir müddet bekleyin ki, bozulmalar meydana gelmesin. Eyeliner kuruduktan sonra, far ya da rimel sürmeye başlayabilirsiniz. Kalın kuyruk yapmak her zaman için daha zordur. Bunun için, önce küçük noktalar halinde çizilecek alanı belirleyebilirsiniz. Noktalar ile iyi bir şekil oluşturduğunuzu gördüğünüz takdirde, noktaların üzerinden geçerek çizimi tamamlayabilirsiniz. Böylece, kusursuz bir sürüşü başarmış olacaksınız.

Yorum Yazabilisiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!