Trabzon Genç Escort Bayan Ümran

Yüzünüze fondöten ve pudrayı uyguladıktan sonra göz kapağınıza ve kaş çizginizin altına açık krem tonlarında bir far sürün. Gündüz makyajı için seçeceğiniz açık pembe tonlarındaki bir farı sadece göz kapağınıza sürün. Göz kapağınızın bitimine ise toprak tonlarında bir far sürerek, geçisin sağlanması için fırça yardımıyla yayın. Göz pınarlarınıza süreceğiniz açık renkteki bir far gözlerinizin aydınlık bir görünüme kavuşmasını sağlayacaktır.

Göz altınıza kalem çekerek gözlerinizi belirginleştirin. Daha sonrasında maskara kullanarak göz makyajınızı tamamlayın. Süreceğiniz şeftali tonlarında bir allık ve dudak renginize yakın bir rujla abartılı olmayan bir şekilde makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Allığınız eğer istediğinizden fazla olduysa pudrayı sürmek için kullandığınız aplikatör yardımıyla daha doğal bir görünüm sağlayabilirsiniz. Gece makyajı için ise göz kapağınızın üzerine siyah kalem yardımıyla bir taban oluşturmalısınız. Kalemi sürdükten sonra elinizle dağıtın.

Üzerine lila rengi bir farı göz kapağınızın orta kısmına kadar sürün. Siyah kalan kısmın farla üzerinden geçerek daha profesyonel bir görünüm elde edebilirsiniz. Göz pınarlarınıza ve kaş altlarınıza süreceğiniz açık tonlardaki bir far göz makyajınızın bütünlük sağlamasına yardımcı olacaktır. Daha sonrasında göz altlarınıza çekeceğiniz bir eyeliner göz kapağınıza sürdüğünüz siyah farkla uyumlu olacaktır. Maskaranızın iki veya üç kat sürülmesi kirpiklerinizin dolgun gösterir.

Göz makyajını tamamladıktan sonra pembe tonlarında yanaklarınıza süreceğiniz bir allık ve yine farınızla uyumlu lila rengi bir rujla makyajınızı tüm yüzünüzle uyumlu bir hale getirerek tamamlayabilirsiniz. Kapatmak istediğiniz cilt kusurlarınızı koyu tonlardaki kapatıcılarla, belirginleştirmek istediğiniz bölgelerinizi ise açık tonlardaki aydınlatıcılarla istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz. Göz altlarındaki morlukları kapatmak için krem veya sarı tonlarındaki kapatıcılar yerine pembe tonlarındaki kapatıcıları kullanmanız kapatmanızda size daha çok yardımcı olacaktır.

Yorum Yazabilisiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!