Trabzon Grup Yapan Escort Ayşenur

Kırılan Göz Farı Nasıl Düzeltilir? Bayanların en büyük sorunu makyaj malzemelerinin kırılması ve aynı zamanda da kaybolması olmaktadır. Tüm bu nedenlerden dolayı da göz farları da en çok kırılan makyaj malzemeleri arasında yer almaktadır. Bu soruna çözüm bulmak ve artık siz de kırılan göz farlarınızı çöpe atma istemiyorsanız; yapmanız gereken birkaç adım var. Bu adımları uyguladıktan sonra artık eski göz farınıza kavuşabilirsiniz.

Kırılan Göz Farı Nasıl Düzeltilir?

Kırılan Göz Farını Parçalara Ayırın!

Kırılan göz farını parçalara ayırmak için yapmanız gereken; ilk adım başa dönmek yani; göz farını parçalara ayırmak olacaktır. Bunun için de parçalara ayırmanız gerekiyor.

Kırılan Göz Farına Alkol Ekleyin!

Kırılan göz farını düzeltmede 2. Adım ise; alkol eklemek olacaktır. Parçalara ayırdığınız göz farınızı 2. Adım olarak damlalık sayesinde sadece birkaç damla alkol ile birleştirin.

Kırılan Göz Farını Alkol ile Karıştırın!

Elinize bir kürdan alarak alkol damlası koyduğunuz kırık fallarınızı karıştırın. Bu karışımdan kremsi bir yapıda far elde etmiş olacaksınız ve tüm malzemelerin birbirine geçmesine imkân tanıyın.

Kırılan Göz Farını Presleyin!

Elinize bir bozuk para alın ve bir beze ya da kullanmadığınız bir parçaya sarın. Sardıktan sonra kremsi haline gelen farınıza bastırarak yuvarlak şeklinde bir yapı elde edin.

Kırılan Göz Farını Düzeltmek için bekleyin!

Artık son adıma geldik. Burada yapmanız gereken tek şey sabretmek olacaktır. Göz farınız kuruyarak eski haline gelecek ve burada beklerken farın üstü açık olmalıdır.

Yorum Yazabilisiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!