Trabzon Hostes Escort Bayan Banu

Göz Altı Morluklarını Kapatan Makyaj Nasıl Yapılır?Yorucu işler, türlü sıkıntılar, üst üste gelen sorunlar sebebiyle dert yükü olan kadınlar. Bazen ırsi olmakla birlikte bazen de yorgunluk sebebiyle daha da belirginleşen göz altı morluklarıyla savaş içerisinde olursunuz. Doğru makyaj tüyolarıyla bu morluklardan kurtulmak mümkün. Şimdi sizin de evde rahatlıkla uygulayacağınız bu makyaj için açıklamaya başlayalım.

Göz Altı Morluklarını Kapatan Makyaj Nasıl Yapılır?

Göz altı morlukları ya da torbalarını basit bir şekilde ışık ve gölge oyunuyla ortadan kaldırabiliriz. Öncelikle bir fırça yardımıyla koyu bir renge sahip konseyler kullanarak güçlü bir kapatıcı zemini hazırlıyoruz. Bu konseyler de sizin cilt renginize uygun gitmeli, ten renginizin bir ton koyusu sizin göz altı morluklarınızı kapatmak için yeterli olacaktır. Konseyler kuruyana dek bekliyoruz ve tampon uygulayarak, yumuşak masajlarla konseyleri iyice göz altınıza yedirin. Daha sonra morlukları kapamak için göz başlangıcınızdan burnunuzun kenarına kadar oval bir çizgi çekin. Bu işlemi fondötenle yapın.

Biraz aydınlık biraz koyu renk kalmalı ki göz altı morluklarınızı tamamen kapatmış olun. Konseyler uygulamasını sabitlemek ve gün boyu kullanmak için de transparan pudra ya da normal pudra kullanın. Pudrayı da kullanıp sabitledikten sonra, hala mor olduğunu ya da renginin tutmadığını düşünüyorsanız far fırçasıyla, açık renk bir far uygulaması yapabilirsiniz. Bu far beyaz ya da ten rengi olup, hafif simli ya da mat olarak kullanarak, hem gözlerinizin güzelliğini ortaya çıkaracaksınız hem de morluklarınızın ortadan kalkmış olduğunu göreceksiniz. İşlem bu kadar basit. Artık morluklarınızı dert etmeyin bile. Bizden söylemesi.

Yorum Yazabilisiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!