Trabzon Kendi Evinde Görüşen Escort Didem

Ruj Hakkında Bilmeniz Gerekenler, ruj bir makyajın tamamlayıcısıdır. Bu yüzden gerek rujun sürülmesi gerekse ruj renginin seçimi oldukça önemlidir. Teninizle uyum içerisinde olmayan rujlar sizi kötü bir görüntüye sürükleyebilir. Makyajınızın mükemmel olması bile sizi kurtarmaz.

Ruj Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Çünkü yüzünüzde dikkat çekecek ilk şeylerden bir tanesi de dudaklarınızdır. Bu yüzden kozmetik alışverişine çıktığınızda insanların size yardımcı olmasına müsaade edin. Buradaki önerilere uyarak da bir alışveriş yapmanız elbette mümkün. Yine seçiminiz en iyi sonucu doğuracaktır. Şimdi gelelim önerilerime. İlk önerim koyu renk rujlarla alakalı. Koyu renk rujları mutlaka dudak kalemiyle birlikte kullanın.

Rujunuzla aynı tona sahip bir dudak kalemi uygun olacaktır. Aksi halde sizin için hoş olmayan sonuçlar ortaya çıkabilir. Kalın bir dudağa sahip olmayan kadınların koyu renk rujlardan kaçınmasını öneririm. İnce bir dudak yapısına sahip iseniz eğer daha açık tonlarda bir renk seçmeniz daha güzel olacaktır. Günlük makyajlarınızda koyu tonlardan kaçınmanızı öneririm. Sizi doğallıktan uzak bir görüntüye sürükleyebilir. Dudak tonuna daha yakın renklerle daha hoş olabilirsiniz.

Yorum Yazabilisiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!