Trabzon Lezbiyen Escort Bayan Pınar

Eyeliner Sürmenin incelikleri Nelerdir? Gözlerde kışkırtıcı bir etkiye yol açan eyeliner kadınlar için göz makyajında en favori ürünlerden biridir. Kullanım zorluğu nedeni ile birçok kadın makyajlarında eyeliner kullanmak isteseler de genellikle daha kolay olan göz kalemlerine yönelirler.

Eyeliner Sürmenin incelikleri Nelerdir?

Eyeliner sürmek sanıldığı kadar zor değildir. Basit bir kaç teknik ile sizde kolayca eyeliner sürebilirsiniz. Eyeliner fırçası size çok yumuşak geliyorsa fırçası daha sert olan dip liner kullanabilirsiniz. Dip linerın ucu kalem gibi sert ve sivridir. Bir diğer seçenekte jel eyelinerlardır. Ucu kesik fırça ile jel eyeliner sürümü de son derece kolaydır.

Kullanacağınız eyeliner çeşidine karar verdikten sonra sıra nasıl süreceğinize geldi. Sağ elinizi kullanıyorsanız önce sol gözünüzün bitiş noktasından başlayın. Elinizi hafifçe eğerek eyeliner fırçasını gözünüze paralel pozisyona getirin. Hafifçe gözünüzün derisini gerin ve daha sonra gözünü kapatarak sol gözünüzün kuyruk kısmından başlayarak ince bir çizgi çekin ve gözünüzün başlangıç noktasında çizgiyi bitirin. Elinizi hiç kaldırmadan bir defa da bütün çizgiyi çekmeye çalışın. Kirpiklerinizi sınır çizgisi gibi kullanmanız işinizi daha kolaylaştıracaktır. Sağ gözünüz için bu sefer işlemi tersten uygulayacağız. Gözünüzün başlangıç kısmından başlayarak çizgiyi gözün bitimine kadar çekeceksiniz. Sol gözünüz ile başladığınız yönü sağ gözünüzde de devam ettirdiğinizi düşünebilirsiniz. Eğer sol elinizi kullanıyorsanız bu işlemin aynısını sağ gözünüzden başlayarak uygulayabilirsiniz. Her zaman çizgiyi olabildiğince ince çizmelisiniz. Bu şekilde olası hataları kolayca düzeltebilirsiniz.

Yorum Yazabilisiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!