Trabzon Masöz Escort Bayan Selin

Gölgeli Göz Makyajı Nasıl Yapılır? Gözlerin çekici görünmesi için göz makyajını doğru yapmak gerekir. Göz yapısına uygun makyajını öğrenmeli kusursuz bir görüntü oluşturmalıyız. Göz yapınızı inceleyin ve nasıl bir gözünüz olduğunu analiz edin. Küçük mü, iri mi, gözünüz dışa çıkık mı yoksa çukurda mı duruyor? Ayrıca göz renginiz de çok önemli. Bu analizi yaptıktan sonra göz makyajına başlayabilirsiniz.

Gölgeli Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

Gözleriniz küçükse göz makyajında çok fazla gölgelendirme yapmamalısınız. Küçük gözlerde koyu renk far uygulamasını yanlış olacaktır. Gölgelendirme yapmak için çok koyu renkler yerine orta koyulukta renklerle gölgelendirme yapmalısınız. Örneğin kahverengi bir far uygulaması yaptıysanız koyu kahverengi ile gölgelendirme yapabilirsiniz. Yeşil renk far uygulaması yaptıysanız koyu yeşil bile gölgelendirme doğru olacaktır.
İri gözleriniz varsa göz makyajında gölgelendirmeyi her renkle yapabilirsiniz. Göz kapaklarınıza istediğiniz renkte far uygulaması yapın.

Daha sonra koyu bir renk far alın ve göz kapağının sonuna biraz bırakın. Güzel bir fırçayla göz kapağınızın bitiminden göz kapağınızın çukur kısmına bu rengi yayın. Eşit miktarda yayılması doğal bir görüntü oluşturacaktır. Göz kalemi ya da eyelinerı sürün. Eğer çok keskin hatlar istemiyorsanız göz kalemini de aynı fırçayla yayabilirsiniz. Buğulu göz makyajında keskin çizgiler yer almaz. Birbirine fark edilmeyecek şekilde geçiş sağlayan göz makyajı çok etkileyici olacaktır. Göz makyajında alt kirpiklerinin dibine de kalem sürdükten sonra fırça yardımıyla yayın. Son olarak rimelinizi sürün ve göz makyajınızı bitirin.

Yorum Yazabilisiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!