Trabzon Olgun Escort Bayan Lütfiye

Kış Makyajı Nasıl Yapılmalı? Kadınların asla vazgeçemeyeceği bir şey varsa oda makyajdır. Makyaj kadının güzelliğini gösterdiği gibi hatlarını daha da belirginleştirir. Yaz ve kış aylarında doğru şekilde makyaj yapıldığı zaman hem makyaj daha uzun süre kalıcılığını korur hem de daha güzel sonbahar ve kışın egzotik çekiciliğini yüzünüze yansıtarak mevsimine uygun güzelliğinizi ön plana çıkarırsınız.

Kış Makyajı Nasıl Yapılmalı?

Sonbahar kış makyaj modasında en önem vermemiz gereken unsur doğallığı ön planda tutabileceğimiz tonları doğru bir şekilde kullanmak olacaktır. Sadelik ve doğallığı çağrıştıran kış ayında sadelikte göz alıcı parlak farlarla öne çıkan makyajları da görmek bu sene moda olmuş durumda…

Makyajın en alt tabakası olan, makyajın ilk zemini cildimizdir. İlk olarak iyi bir nemlendirici ile cildimizi güzelce rahatlattıktan sonra kış için en ideal olan sıvı fondötenleri tercih ederek makyajımıza başlamak olacaktır. Sıvı fondötenler ciltte çok rahatlıkla emileceğinden çok idealdir. Eğer sıkıştırılmış bir fondöteni kış ayında tercih ederseniz sizi çok kısa bir süre idare edecektir.

Yorum Yazabilisiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!