Trabzon Sarışın Escort Bayan Melda

Rimel Nasıl Sürülür ve Püf Noktaları Nelerdir? Göz makyajının olmazsa olmazıdır rimel. Göz makyajında uygulanan son adımdır adeta. Etkileyici bakışların temelini rimel atar. En vurucu adımı rimel ile yaparız.  Bilerek, özenle sürülmüş olan bir uygulaması ile çekici, bakışlar ile herkesi etki altına alan gözlere sahip olabilmenin yolu doğru rimel sürme tekniklerinden geçer.

Rimel Nasıl Sürülür ve Püf Noktaları Nelerdir?

Göz makyajı yaparken Rimel  sürerek kirpikleri çok daha belirgin bir hale getirebilir ve olduğundan çok daha uzun gösterebilir.

Rimel Nasıl Sürülür? 

Rimel sürerken yapılacak en doğru işlem, kirpiklerin en dibinden başlayarak rimel sürme işlemine başlanır. Dipten uca doğru tekrar eden hareketlerle en doğru biçimde rimel sürülebilir.

Rimel sürerken bir kez kirpiklerinizi boyadıktan sonra 5 dakika kadar bekleyerek tekrar 2. Kat sürme işlemini tekrar ederek çok daha hacimli ve güçlü kirpiklere sahip olabilirsiniz.

Rimel maskaralar kullanılırken en çok karşılaşılanlardan biri maskaraların topaklanmasıdır. Bu topaklanan maskaralar yüzünden kirpikler genelde birbirine yapışır ve istenmeyen kötü bir görüntü oluşturur. Tüm bu problemlerin önüne geçmek için sizler kirpiklerinizi kirpik tarakları ile güzelce tarayın. Ardından maskara fırçasını kutusundan çıkarttığınız anlarda üzerinde çok fazla maskara varsa fazlasını alın ve kirpikleriniz üzerinde toparlanmasını engelleyin.

Rimel Sürmenin Püf Noktaları Nedir?

Ayrıca kirpiklerinize bir kat maskara sürdükten sonra yine yapışan kirpikleriniz varsa ayırın ve kurumadan önce 2. Kat maskarayı sakın sürmeyin.

Yorum Yazabilisiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!