Trabzon Sarışın Escort Bayan Meltem

Özel Günlerde Makyaj Önerileri! Özel günlerde eşinizi sadece hediye paketleriyle değil, güzelliğinizle de şaşırtın. Yıldönümleri, doğum günleri, sevgililer günü gibi özel günler bayanlar için ayrı bir anlam ifade eder. Bu günlerde elbette beklenmedik bir hediyeyle şaşırtılmayı bekliyoruz. Aynı şekilde sevdiğimiz kişiyi şımartmayı da planlıyoruz. Ancak karşınızdaki kişiyi sadece özenle seçilmiş hediyelerle değil, çekiciliğinize kattığınız doğal güzellikle de şaşırtın.

Özel Günlerde Makyaj Önerileri

Sabah erkenden kalkın güzelce bir duş alın. Daha sonra size sunacağımız doğal güzellik taktikleri ile mükemmel bir makyaj yapın. Giyeceğiniz elbise konusunda seçimi size bırakıyoruz.

Makyajda doğal güzellik ürünleri kullanmanızı tavsiye ediyoruz, güzelliğiniz kadar cilt sağlığınız da bizim için önemli.

Göz Makyajı Tavsiyesi

Nemlendirici kullanmadan asla makyaja başlamayın! Nemlendiricini sürün ve cildinin onu emmesini bekleyin. Fondöteni yüzünüze hafif ve güzel bir şekilde uygulayın. Göz kapaklarını kapatacak biçimde pastel tonlarda far uyguluyoruz. Gözlerini açın ve rengin sığ olduğu yerlere renk kombinasyonu uygulayabileceğin başka tonlardaki farı göz çevresine dağıtın. Gözünüzün üst ve iç kısımlarına hafifçe kalem çekin. Tabii rimeli ihmal etmiyoruz. Lens kullanıyorsanız dikkatli olmalısınız. Lens rengine uygun bir farı bütün göz kapağı bölgesine sürün. Kaş ve göz kapağı arasını parlak ve açık tonlar kullanarak belirginleştirin.

Yüzünüzde Bol Miktarda Çil Varsa

Yüzünüze bolca nemlendirici sürün. Açık pembe veya kahve tonlarındaki pudrayı tek kat olacak şekilde yüzünüze uygulayın. Göz kapaklarına pastel tonlarında far sürün ve güzelce dağıtın. Gözlerinizi ön plana çıkaracak şekilde kirpik diplerine 2 ton açık far uygulayın. Kirpik diplerine kalem çekin rimeli unutmayın. Açık pembe tonlarında allık kullanın. Allık rengine uyacak şekilde ruj sürün. Çillerinizi gizlemek istiyorsanız; sarı renklerdeki fondötenleri kullanmalısınız. Ayrıca allık olarak kahve tonlarını seçmelisiniz.

Yorum Yazabilisiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!