Trabzon Sevimli Escort Bayan Nazan

Göz makyajında en ideal olacak renkler kış aylarında gri, yeşil, mavi, mürdüm, kahverengi, bronz tonları bu senenin önemli renkleri arasında yer alıyor. Ayrıca göze batan pırıltılı farlar sonbahar ve kışın soğuğunda gözünüzde güneş gibi parlayacak bu sene… Kış aylarında en çok tercih edilen diğer önemli göz makyajı malzemeleri ise kahverengi rimel ve kahverengi göz kalemidir. Bu renk özellikle sonbaharın renklerini çağrıştırdığından kadınların adeta vazgeçilmezi olacaktır.

Yanaklarda ise uygulanan allıklar genellikle pembemsi, mürdüm ve şeftali tonları sonbaharın o hüzünlü havasına ışıltı katacaktır. Hem doğallıktan ödün vermeyecek hem de her renkle uyum içinde olacaksınız.

Bu senenin kışında bayanların ruj renkleri kırmızı tonlarında olacağı gibi kırmızının en koyusu olan bordo ile göz alıcı olacak. Modası hiç geçmeyen kırmızı rujlar kış için en ideal tonlar olarak karşımıza çıkıyor.

Yazın incelen kaşlar kışın kalın olarak kendini gösteriyor. Bu, yüzde ayrı bir vurgulama yaratarak adeta kışın çetin geçtiğinin bir simgesi sayılabilir.

Ve son olarak kışın dış etkenlerine karşı cildimizi mutlaka koruyarak onu güvende tutmalıyız. Bunun içinde yüzünüzü temizledikten sonra mutlaka nemlendiriciden yardım alarak güçlenmesini sağlamak gerekir.

Yorum Yazabilisiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!