Trabzon Travesti Escort Gözde

Parfüm Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler! Bayanlar kullandıkları parfüm ile girdikleri mekânı etkisi altına alabilir, yıllarca hafızalarda kalabilir ya da tüm ilgiyi kendi üzerine çekebilir. Okulda, ofiste ya da bir partide kullandığınız parfüm ile akıllara kazınabilir ve kokunuz ile güne imzanızı atabilirsiniz. İnsanların kokuları yıllar sonra bile tanıyabildiği ve bir kokunun bize çok eski bir anıyı çağrıştırabildiğini düşünürsek, seçtiğimiz parfümün de ne kadar önemli olduğunu anlayabiliriz.

Parfüm Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler!

Parfüm satın alırken dikkat etmemiz gereken en önemli şey o parfümün kokusunun nasıl olduğu değil, kokunun bizim üzerimizde nasıl olduğudur. Bayanlar arasında sıklıkla yapılan yanlışlardan biri parfüm seçimini isimlere göre yapmalarıdır. Oysaki hiç tahmin edemeyeceğiniz bir parfüm size çok ünlü bir parfümden daha çok yakışabilir ve hayatınız boyunca kullanmak isteyeceğiniz parfüm olabilir.

Kalıcılık parfüm seçimi için önemli bir diğer konudur ancak kalıcı olması için çok ağır ya da şekerli kokuları tercih etmek yanlış olacaktır. Size uygun olmadığı halde daha uzun süre kullanabileceğiniz bir parfüm satın alırsanız hem kendinize hem de çevrenize rahatsızlık verebilirsiniz ki bu durum akıllara olumsuz şekilde kazınmanıza neden olacaktır.

Yorum Yazabilisiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!