Trabzon Türbanlı Escort Bayan Esra

Eyeliner Nasıl Sürülür? Makyaj yapmada en önemli konulardan bir tanesi göz makyajı olmaktadır. Göz makyajı son derece dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Zaten makyaj yaparken de en fazla uzun süren makyaj yapılan bölge göz makyaj bölgesi olmaktadır. Bu nedenle de makyaj yapmadan önce göz makyajınız için kullanacağınız makyaj ürünlerine dikkat etmeniz ve bunun yanı sıra bu ürünlerin nasıl kullanılacağı konusunda bilgi sahibi olmanız gerekir.

Eyeliner Nasıl Sürülür?

Göz makyajı yapılırken kullanılan ürünlerden bir tanesi de eyeliner olmaktadır. Eyeliner son derece çekici gözleri otaya çıkarmak için bir makyaj malzemesidir. Üstelik 2016 yılı makyaj modası olarak bir değerlendirme yaptığımızda kedigözü makyaj trendinin geri döndüğü düşünülürse; eyeliner bayanların daha fazla ihtiyaç duyacağı bir malzeme olmaktadır.

Eyelinerın güzel durması için nasıl sürülmesi gerektiğini de bilmek gerekir. Eyeliner sürmeye başlamadan önce; göz kapaklarınıza pudra sürmeniz gerekiyor. Böylece eyelinerın daha çok gözünüzde kalması ve öne çıkması için pudra önem taşıyan bir madde olmaktadır. Eyeliner için pudrayı sürdükten sonra göz kapağınızı  gergin bir hale getirerek aşağı doğru bakmanız gerekiyor. Sonrasında da eyeliner çekiliyor ve o muhteşem gözlere siz de merhaba diyorsunuz. Eyeliner çekilirken dikkat edilmesi gereken nokta; alt göz kapağına ya da içine eyeliner çekilmemesi gerektiğidir. Bu durum gözünüzü olduğundan daha küçük gösterir. Dolayısı ile de eyeliner çekilirken sadece gözün üst göz kapağına çekilir.

Yorum Yazabilisiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!