Trabzon Türbanlı Escort Bayan Selvi

Gençler Nasıl Makyaj Yapmalı? Her yaştaki bayanlar güzel görünmek ister. Ergenlik döneminden sonra her bayanın hayatında makyaj vardır. Makyaj güzellik adına güzel bir ayrıntı olsa da birçok kozmetik kimyasal içerdiği için doğru ve kararında kullanılmalıdır. Makyaj ürünlerinin dermo kozmetik olmasına ayrıca önem verilmeli, makyaj yatarken mutlaka temizlenmelidir. Genç kızlar çok yoğun makyaj yapmamalıdır. Gerektiği kadar makyaj yapmaları cilt sağlıkları için önemlidir.

Gençler Nasıl Makyaj Yapmalı?

Gençler makyaj yaparken eğer ciltlerinde sivilce izi yoksa fondöten kullanımından uzak durmalıdır. Fondöten kullanılacaksa paraben içermeyen ürünler tercih edilmelidir. Kaşlarınızı şekillendirmek istiyorsanız toz farla şekillendirme yapabilirsiniz. Kaş kalemleri edinmek en doğru olacaktır. Yumuşak uçlu kaş kalemleriyle kaşlarınızı istediğiniz şekle sokabilirsiniz.

Göz makyajında eyeliner sürmek çok önemlidir. Eyeliner doğru sürülürse gözlerinizi çekici hale getirir. Düzgün eyeliner süremiyorsanız evinizdeki kaşıkla kolayca eyeliner uygulaması yapabilirsiniz. Göz bitiminden kaşa doğru yemek sapını koyun. Eyeliner ile göz bitiminden kaşa doğru bir çizgi çekin. Daha sonra kaşığın oval kısmını çizginin üstüne getirin ve oradan gözlerinize doğru çizin. Göz kapaklarınızın üzerinden göz pınarına doğru çizgiyi devam ettirin.

Eğer kaşık yöntemini kullanmak istemiyorsanız göz kapağınızın üstüne belirli aralıklarla noktalar koyun. Daha sonra bu noktaları birleştirin. Dudak makyajında parlatıcılar kullanabilirsiniz. Koyu renkler yerine açık renk rujlar gençler için uygun olacaktır. Koyu göz makyajı yerine açık yeşil, mavi, kahverengi gibi renkleri kullanabilirsiniz. Allık seçiminde de açık renkleri tercih etmelisiniz. Makyajınız ne kadar doğalsa o kadar çekici olursunuz.

Yorum Yazabilisiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!