Trabzon Zenci Partner Jale

Hemoroid Hastalığının Doğal Tedavisi, Hemoroid hastalığı günümüzde çok sık rastlanmaktadır. Bu hastalığın çok sık rastlanmasının yanında ara ara çok acılı olabilmektedir. Bu hastalıktan canı yananlar doktora gidip te derdini çok rahat anlatamamaktadır. Hemoroid hastalığını doğan yöntemlerle yenmek mümkün. Aşağıda tarifi verilen kürü düzgün bir şekilde uyguladığınızda sorunlarınızın ortadan kalktığını göreceksiniz.

Öncelikle Hemoroid hastalığı konusunda bilgi sahibi olmak gerek. Nedir bu Hemoroid hastalığı? Hemoroid iç ve dış olmak üzere ikiye ayrılır. Anüs çıkışında bulunan ve damarların bol geçtiği yer olarak bilinir.Bu damarların zarar görmesiyle beraber de Hemoroid hastalığı oluşabilir.

Hemoroid Hastalığının Doğal Tedavisi

Hemoroid hastalığının acısını geçirmek için pek çok yöntem uygulanabilmektedir. Bunların arasında en çok bildiğimiz yöntem sıcak suya oturmadır.Leğenin içine koyulan sıcak suya 10-15 dakika oturmanın ardından şikayetlerde azalmaların başladığı gözlenmiştir. Etkinin daha çok artması da suyun içine karanfil koymakla mümkün olabilmektedir.

Şimdi ise gelelim hemorotin doğan çözümüne. Patlıcan kürü de denilen bu yöntemle beraber sorunu tam manasıyla ortadan kaldırmak mümkün.

Hemoroid hastalığını geçirmek için patlıcan kürü nasıl hazırlanır

  • 5-6 patlıcanın yeşil sap kısımlarını keserek ayırıyoruz.
  • 5-6 su bardağı suyu tencereye koyuyoruz.
  • Sapları suda iyice kaynatıyoruz.
  • Su kaynadıktan sonra altını kısarak 5 dakika daha kaynamasını bekliyoruz.
  • Hazırladığınız karışım soğuduktan sonra sabah 1 bardak, akşam 1 bardak içiyoruz.

Geçmiş olsun.

Yorum Yazabilisiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!